Driving.Digital Conference, 14-15 October, X-bionic

Dátum:
14.10.2019 - 15.10.2019
Miesto konania:
X-bionic Šamorín
Tel.:
+421 948 488 358
E-mail:
tatiana.buranska@qubitconference.com
Web stránka:
https://drivingdigital.org/
Kategória:
Udalosť, akcia

Zaujíma Vás, ako digitálne technológie menia svet dopravy a všetko okolo nás? Aké inovácie sa vyžadujú v riešeniach pre praktický život ovplyvnený inteligentnou dopravu budúcnosti?
Ak áno, QuBit Conference v spolupráci so Cyber STRING Vám prinášajú dvojdňové podujatie driving.digital, ktoré sa bude konať 14-15 Októbra, v zážitkovom prostredí rezortu X-BIONIC SPHERE v Šamoríne neďaleko Bratislavy.

Konferencia má medzinárodný charakter so zástupcami z Francúzska, Rakúska, Izraela, USA, Nemecka, Veľkej Británie a ďalších krajín. Počas dvoch dní vystúpia globálni lídri v oblasti stabilných riešení pre inteligentnú dopravu, investori pre ktorých výskum a inovácie prinášajú nové investičné príležitosti, ale aj autority zo štátnych inštitúcií. Súčasťou konferencie je okrúhly stôl , ktorý sa bude primárne venovať otázkam výskumných a inovačných projektov pre inteligentnú dopravu a možnostiam, ako do nich zapojiť čo najviac zástupcov zo Slovenska.

K dispozícií máme posledné zľavnené lístky:
1. Conference Pass (14. Október): 198 Eur bez dph (namiesto pôvodných 369 Eur)
2. Round-table Pass (15. Október): 162 Eur bez dph (namiesto pôvodných 189 Eur)
3. Combo Pass (14.-15. Október): 324 Eur bez dph (namiesto pôvodných 540 Eur)
*investícia okrem všetkých prednášok a diskusií zahŕňa aj občerstvenie, obedy počas eventu a networkingovú večeruNapísať správu

Nemáte dostatočné oprávnenia na prezeranie zvoleného obsahu. Ak ešte nie ste zaregistrovaný, kliknite na Registrácia v hornom menu.