Výrobný manažment, konferencia

Dátum:
15.10.2019 - 16.10.2019
Miesto konania:
Žilina
Kontakt:
Zuzana Lendvayová
Tel.:
0910944226
E-mail:
lendvayova@ipaslovakia.sk
Web stránka:
https://www.vyrobnymanazment.sk
Kategória:
Udalosť, akcia

Nestraťte kontakt s trendmi výrobného manažmentu

Svet je každý rok síce o niečo rýchlejší, na druhej strane my všetci sme bohatší o nové skúsenosti, poznania a múdrosti. Sme veľmi radi, že na jeseň sa o svoje skúsenosti podelí:
- Robert Kent, Senior Vice President pre Európu v CCi - Competitive Capabilities international. Svetová organizácia pôsobiaca v 70-tich krajinách sveta, ktorá sa venuje integrovanému systému zlepšovania v priemyselných podnikoch.
- Juraj Škopec, Vedúci výroby v Nemak Slovakia. Slovenský Nemak sa stal benchmarkom kvality výroby pre celý koncern. Investíciou do novej zlievarne posunuli portfólio produktov, ktoré znižujú závislosť od komponentov pre spaľovacie motory smerom k štruktúrnym dielcom vrátane výrobkov pre elektromobily.
- Tomáš Vránek, CEO v ICE Industrial Services. Jedna z najrýchlejšie rastúcich automatizačných spoločností v Českej republike. Zameriavajú sa na dizajn, výrobu nových strojov i modernizáciu súčasných zariadení.

Celý program nájdete zverejnený na webovej stránke vyrobnymanazment.skNapísať správu

Nemáte dostatočné oprávnenia na prezeranie zvoleného obsahu. Ak ešte nie ste zaregistrovaný, kliknite na Registrácia v hornom menu.