Zvyšovaní kvalifikácie pracovníkov v oblasti mäkkých zručností

Radi sa staneme vašim partnerom pri zvyšovaní kvalifikácie pracovníkov aj v oblasti mäkkých zručností.

Zamerajte sa v tomto roku na motiváciu pracovníkov, dovoľte im zdokonaliť si zručnosti, ktoré využijú pri náročných stretnutiach so zákazníkom a naučte ich efektívne prezentovať informácie, či požiadavky v internom procese firmy, ale aj voči vašim obchodným partnerom.

Budete pevnou reťazou, v ktorej nie je žiadny článok slabý.

 

 Tím našich lektorov pre vás pripravil aktuálne tréningy a školenia, ktoré pomôžu vašim pracovníkom zdokonaliť si zručnosti pri riešení každodenných pracovných povinností.

 
Udržateľnosť a stabilita pracovnej sily je v automobilovom priemysle kľúčová podmienka pre výrobu a stabilitu v celom procese firmy. Našou tréningovou metódou vieme podporiť vedenie a pracovné tímy k angažovanému úsiliu, samostatnosti a zodpovednosti. To samozrejme nutne znamená aj pripravenosť poradiť si s demotiváciou, nespokojnosťami a s komplikovanejšími situáciami, ktoré sú v pracovnom procese zákonité. Vedieť zohľadniť typ úlohy, situáciu i individuálne vlastnosti a pripravenosť pracovníka. Je dôležité odhadnúť kedy a ako čo povedať, kedy používať direktívy, kedy a ako ísť cestou presvedčovania alebo podpory.
 
Pracovné povinnosti Vás často vystavia situácii, v ktorej musíte so zákazníkom, či dodávateľom zvládnuť ťažký rozhovor. My Vám ponúkame riešenie, ako zvládnuť náročnú komunikáciu na konštruktívnej a emocionálne vyrovnanej úrovni. Ukážeme vám praktické cvičenia a rôzne metódy na dosiahnutie stanoveného cieľa. Buďte v tomto roku pripravení komunikovať so zákazníkom ako skutoční profesionáli.
 
Častokrát je náš úspech postavený na tom, ako zaujímavo a presvedčivo odprezentujeme naše informácie alebo požiadavky. Niekedy chceme prezentovať seba, firmu alebo produkt – tak, aby sme zaujali a vzbudili dôveru. Inokedy je dôležité presvedčiť spolupracovníkov či nadriadených alebo obchodných partnerov. A niekedy chceme odovzdať informácie tak, aby im poslucháči porozumeli a vedeli ich použiť, či už sú odborníkmi v danej oblasti alebo laikmi.
 
Podporte efektívne prvky spolupráce a objavte priestor pre ich ďalší rozvoj. Tréning odhalí rezervy aj v postupoch riešenia problémov či zvládania rozdielnych názorov a záujmov. Zaujímavou, zábavnou interaktívnou formou prevedieme účastníkov úskaliami fungovania tímov a ukážeme ako optimalizovať tímové procesy.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne na tel: 048/38 11 585, e-mailom: info@tqmslovakia.sk, alebo na internete http://www.tqmslovakia.sk/index.php/seminare/soft-skills
 
 
Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu, tím pracovníkov a lektorov TQM Slovakia s.r.o.